Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


25.10.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Маріупольська школярка винайшла революційний метод утилізації пластика ("gazeta.ua")

11:32 16-06-2016


16.06.2016

 
Маріупольська школярка винайшла революційний метод утилізації пластика

14 -річна Катерина Малкіна стала срібним призером восьмої Всесвітньої олімпіади з екології в Нідерландах. Школярка Маріупольського технічного ліцею запропонувала революційний метод утилізації пластикових відходів за допомогою личинок жуків.

В олімпіаді брали участь 200 осіб із 49 країн, - повідомляє портал "Педагогічна преса"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленька красуня українка перемогла в конкурсі "Міні-міс світу"

"У нас новий метод утилізації пластикового сміття. Ми вирішуємо дуже масштабну проблему просто за допомогою личинок. Зараз отримуємо патент, тому подробиць не оголошуємо. Ці личинки дуже поширені, їх використовують як корм для рептилій, а ми знайшли для них інше призначення. Цей метод дасть змогу зробити світ чистішим. За дев'ять місяців 20 личинок можуть з'їсти один пакет", - розповідає науковий керівник Катерини Малкіної.

В Україні метод органічної утилізації відходів Катерини Малкіної нікого не зацікавив. Тому учениця разом із науковим керівником співпрацюватиме з іноземними інвесторами. Зараз вони оформляють патент. Найближчим часом технологію провадять у масове виробництво.

Нагадаємо, донецькі студенти створили рукавички для глухонімих і перемогли в міжнародному конкурсі "Майкрософт Імейджин Кап"