Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


07.06.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

У КМДА пишуть програму розвитку громадського суспільства ("Укрінформ")

12:21 26-09-2016

У КМДА пишуть програму розвитку громадського суспільства (


26.09.2016

Картинки по запросу здание кмда фото

Столична влада готує нову програму розвитку громадянського суспільства, яка передбачена на три роки і має на меті запровадження конкурсу фінансування проектів кращих громадських організацій.

Про це на засіданні круглого столу в Укрінформі повідомила директор Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

"Ми зараз пишемо нову програму розвитку громадянського суспільства. Ми її презентували на координаційній раді, тепер очікуємо пропозиції від громадськості. Ми передбачаємо запровадження конкурсу фінансування проектів кращих громадських організацій на конкурсній основі, визначення найкращих громадських організацій за результатами року", - сказала Хонда.

Вона зазначила, що також у Києві планується запровадити щорічний форум громадських організацій. "Ми вважаємо, що при реєстрації в місті Київ більше 17 тисяч організацій, вивести найбільш активних, визначити кількість волонтерів, визначити серйозні громадські організації, які працюють саме на результат, для киян дуже важко. Тому ми вважаємо, що такими методами, як круглі столи, презентації, конкурси ми зможемо більш ефективно співпрацювати з громадськими організаціями", - зауважила вона.

За її словами, формування консолідованої взаємодії влади й громади потребує постійного суспільного діалогу на засадах відкритості і прозорості. Для побудови такого діалогу Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації розпочав підготовку проекту "Дні відкритих презентацій громадських практик" за підтримки ІА "Укрінформ".

"Ми запропонували громадським організаціям надавати презентацію своєї діяльністю. У Києві дуже велика кількість громадських організацій зареєстрована, велика кількість, які працюють в різних напрямках, але єдиної площадки, що давала б можливість робити презентації своєї діяльності, не було. І ми спробуємо на базі Укрінформу такі публічні зустрічі проводити", - сказала Хонда.