Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


18.01.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

У центрі Одеси вшанували пам`ять українських патріотів, убитих 2 травня 2014 року (фото) "(УНІАН")

14:56 02-05-2017

Люди створили своєрідний меморіал із квітів.


02.05.2017

В Одесі вшанували загилих патріотів /

В Одесі вшанували загиблих патріотів /"Думская"

 

Як передає кореспондент УНІАН, близько 100 осіб зібралися на перетині вулиць Дерибасівської та Преображенської, де три роки тому сепаратисти застрелили Андрія Бірюкова та Ігоря Іванова, які стали першими жертвами масових заворушень 2 травня 2014 року.

На перетині цих вулиць люди створили своєрідний меморіал із квітів. На металевий ланцюг, що розмежовує пішохідну та проїжджі зони, пов'язали багато жовто-блакитних стрічок, поклали букети квітів. Тут же прикріпили портрети Іванова і Бірюкова. Поставили запалені лампадки.

 

В Одесі вшанували загиблих патріотів /

В Одесі вшанували загиблих патріотів / "Думская"

 

Священик відслужив молебень. Присутні згадували активістів, говорили про них теплі слова, зазначаючи, що Іванов і Бірюков віддали життя за незалежність України, за вільну Одесу. Також читали вірші, присвячені загиблим патріотам. Читайте також В Одесі жінка спробувала пройти на Куликове поле з "георгієвською" стрічкою

Люди періодично скандували: «Герої не вмирають! Вмирають вороги!», «Слава Україні!», «Слава героям 2 травня!» та інші. На місці трагічних подій вони разом виконали Державний Гімн України. 

 

В Одесі вшанували загиблих патріотів /

В Одесі вшанували загиблих патріотів / "Думская"

 

Довідка УНІАН. 2 травня 2014 року в Одесі в результаті масових заворушень за участю проросійських і проукраїнських активістів загинули 48 осіб, постраждали близько 300. Почалися сутички в центрі міста, де були застрелені кілька людей. Потім проукраїнські активісти прийшли на Куликове поле, на якому розташовувалося наметове містечко сепаратистів. Намети загорілися, почалася пожежа в Будинку профспілок, в якій також загинули люди.