Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


20.06.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Медведчук подався на росТБ ("gazeta.ua")

21:42 07-10-2018


 

 

Редакционная строка

07.10.2018

Представник України у контактній групі в Мінську, кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук заявляє, що Росія "не агресор". Про це він сказав на російському федеральному каналі ТВЦ.

 

Інтерв'ю з ним у форматі ток-шоу вів кремлівський пропагандист, прихильник окупації Криму і агресії Росії на Донбасі Дмитро Куликов.

"Коли я говорю, що я Росію не вважаю агресором, то це не просто завчена фраза, тому що я їжджу до Москви, веду переговори і у мене тут багато друзів. Я так говорю, тому що я вважаю, що це об'єктивна істина", - заявив Медведчук.

Про окупований Росією Крим кум Путіна сказав: "Згідно з чинним законодавством України, Крим - це Україна. На жаль, де-факто, це сьогодні Росія".

При цьому Медведчук заявив, що відпочиває на окупованому півострові: "Крим - це місце, де я відпочивав і відпочиваю сьогодні. Це ні для кого не є секретом. Я там цього року відпочивав і минулого, і буду відпочивати далі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді запропонували обміняти кума Путіна на всіх українських бранців Кремля

Раніше Віктор Медведчук заявляв, що хоче у складі партії "За життя" потрапити у Верховну Раду.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Від літа того ж року збройні сили РФ беруть безпосередню участь у бойових діях проти ЗСУ на Донбасі.

Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. людей.