Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


23.05.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Українська армія зайняла нові позиції і значно просунулася на Донбасі: фото ("24tv.ua")

09:40 10-10-2018


Редакционная строка

10.10.2018

Збройні сили України провели зачистку одного з сіл поблизу Волновахи на Донбасі і просунулися більш як на кілометр уперед в так званій "сірій зоні".

Про це повідомляє фонд "Повернись живим" у Facebook.

 

Об’єднані сили провели зачистку населеного пункту поблизу Волновахи. В ході спецоперації наші бійці просунулися на 1 200 метрів вперед. Село, в якому до війни жили 80 осіб і де була проведена зачистка, розташоване у так званій "сірій зоні"

– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що незважаючи на Мінські домовленості, окупанти використовували село, аби обстрілювати позиції українських військових.

Зі села ще кілька років тому виїхало місцеве населення, адже проросійські бойовики спочатку тримали людей у страху, а потім розграбували зруйновані будинки.

"Майже вся територія, де була проведена спецоперація, замінована мінами російського виробництва. Зокрема, ПМН-2 – забороненими Женевською конвенцією протипіхотними мінами. Судячи з характеру "розстановки мін", їх закладали професійні військові", -– додали у фонді.

Окрім того, бійці ЗСУ знайшли у так званій "сірій зоні" російські сухпайки, де були вказані міста виготовлення, наприклад, Перм і Москва, а також залишки боєприпасів ЗС РФ із затертими маркуваннями.

Українські військові знайшли російські сухпайки на Донбасі.

 

Нагадаємо, у серпні військові 24-ої ОМБр імені короля Данила ЗСУ спільно з ротою глибинної розвідки витіснили російські окупаційні війська на Донбасі ще на кілька кілометрів і взяли під свій контроль населений пункт Шуми Донецької області.