Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


16.07.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

США та Швейцарія допоможуть розміновувати Донбас ("unn.com.ua")

21:36 06-11-2018


Редакционная строка

06.11.2018

 

США та Швейцарія допоможуть розміновувати Донбас

КИЇВ. 6 листопада. УНН. Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Швейцарія та Канада заявили, що готові посилити співпрацю з Україною у розмінуванні територій на Донбасі. Про це повідомила віце-спікер Верховної ради України Ірина Геращенко у ході розгляду проектів про протимінну діяльність на засіданні ВР, передає УНН.

Геращенко зазначила, що до Ради надійшов відповідний лист підтримки від західних партнерів.

“На адресу керівництва парламенту, голови Верховної ради, заступників голови Верховної ради, лідерів усіх фракцій і профільних комітетів ми отримали листа підтримки наших партнерів, зокрема, від посла Сполучених Штатів Марі Йованович, посла Великобританії, посла Швейцарії, посла Канади та інших країн, який вказує на те, що ці країни підтримують роботу парламенту над законом про розмінування і готові також посилити співпрацю з Україною задля того, щоб ми могли цей виклик разом подолати — розмінувати сім тисяч кілометрів території, напічканної вибухонебезпечними предметами. Тому дійсно, це питання не має політики”, — прокоментувала Геращенко.

Як раніше повідомляв УНН, близько 30% території України потребує розмінування.

Додамо, що з 2014 року групами розмінування та піротехнічними підрозділами знищено та знешкоджено понад 373 тисячі вибухонебезпечних предметів.

Джерело: УНН