Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


19.04.2024

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Швеція допоможе Україні в геологічній реформі - Кирилюк ("gazeta.ua")

12:19 23-11-2018


Редакционная строка

23.11.2018

 

 

 

Швеція допоможе Україні в геологічній реформі - Кирилюк
Україна має великий потенціал бути провідною видобувною країною не тільки Європи, а й світу. Фото: Depositphotos

 

 

 

Геологічна служба Швеції надасть українським Держгеонадрам методологічну допомогу з реформуваня галузі видобутку надр та проведе навчання спеціалістів. Про це стало відомо під час візиту українських геологів у Стокгольм.

"Оскільки Україна перебуває на шляху реформ та вдосконалення системи надрокористування, наші спеціалісти залюбки поділяться власним досвідом з українськими колегами у вдосконаленні розвитку геологічної служби України. Наскільки нам відомо, Україна має великий потенціал бути провідною видобувною країною не тільки Європи, а й світу, адже ваша держава займає одне з топових місць по запасам багатьох видів корисних копалин. Сподіваємось, що наші знання будуть корисними для України", - заявила провідна геологиня Геологічної Служби Швеції Еріка Інгвалд.

Підчас зустрічі представники геологічної Служби України та представники шведської геологічної Служби обговорили питання активізації обміну досвідом в сфері надрокористування. Також шведська сторона заявила, що готова прийняти українських фахівців на навчання задля пришвидшення процесів впровадження європейських вимог в сфері надрокористування в Україні.

"Для мене, як для керівника геологічної Служби архіважливо, щоб Держгеонадра була перш за все організацією з висококваліфікованими кадрами міжнародного рівня, які орієнтуються на світовий досвід в надрогалузі. Адже наша глобальна ціль реформ в надрокористуванні - це максимальна відкритість та перехід на європейські правила співпраці з надрокористувачами. Ми взяли курс на плідну співпрацю з європейськими країнами та урядом США задля сприяння вітчизняного розвитку надрогалузі", – розповів т.в.о. голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк.

На зустрічі також обговорили стратегію розвитку мінерально-сировинної бази України та механізми залучення міжнародних інвестицій у видобуток.