Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


19.08.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

НАТО: країни Альянсу готові підтримувати Україну в разі відкритого нападу РФ ("glavcom.ua")

20:34 04-12-2018


Редакционная строка

04.12.2018

<p>?? ???????? ?·?????±???»?? ?·?°?????? ?· ?????????????? ?·?°???????»?µ?????? ???????°?????????????? ???????°?±?»????</p> - ????????: ?????°?????? ???»?????????? ???????????? ???????????????????°???? ???????°?????? ?? ???°?·?? ???????????????????? ???°???°???? ? ?¤

У НАТО зробили заяву з приводу захоплення українських кораблів 

 

Столтенберг заявив, що у Росії не було підстав захоплювати українські кораблі

Росія не мала ніяких підстав застосовувати силу проти українських кораблів у районі Керченської протоки. Про це у вівторок, 4 грудня, заявила представниця НАТО в рамках засідання міністрів закордонних справ країн - членів НАТО в Брюсселі, повідомляє УНІАН. 

«Я не буду вдаватися у правові аспекти того, де і як відбулося захоплення українських кораблів. На думку НАТО, застосовувалася сила з боку РФ без всяких на те підстав», - сказала вона. 

У НАТО також підкреслили, що у кораблів України та інших держав є право на вільний прохід і в Чорному, і в Азовському морях. 

Своєю чергою, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни Альянсу готові підтримувати Україну в разі відкритого нападу РФ. 

«Україна не є членом НАТО, але ми рішуче підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Ми також закликаємо Росію звільнити моряків і кораблі, які вони захопили. Союзники НАТО також будуть продовжувати допомагати модернізувати і зміцнювати українські Збройні сили. НАТО також допомагає модернізувати український флот», - заявив він.