Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


07.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Посол США назвала умову зняття санкцій з Росії ("gazeta.ua")

12:28 30-12-2018


Редакционная строка

30.12.2018

 

 

 

 

Посол США назвала умову зняття санкцій з Росії
Посол США Марі Йованович розказала, що поставить крапку у знятті санкцій з РФ. Фото: tsn.ua

 

 

 

 

Поки Росія не піде з Донбасу і Криму, про зняття санкцій не може бути й мови. І ці вимоги є принциповою позицією Вашингтона.

Про це сказала посол США в Україні Марі Йованович в коментарі журналу "Новое время".
Відповідаючи на питання про те, що їй подобається в Україні, а що ні, Йованович підкреслила: "Країні потрібне закінчення війни. І зараз я скажу, що мені не подобається в Україні. Це коли Росія продовжує воювати проти України на Донбасі. Це неправильно, що страждає цивільне населення".

"Позиція США принципова: ми закликаємо Росію виконати Мінські угоди і завершити конфлікт. Росія повинна повернути в Україну 24 затриманих українських моряків, а також інших незаконно затриманих українців. Наші санкції, пов'язані з донбаським конфліктом, залишатимуться в силі до того моменту, поки Росія не прибере з Донбасу свої війська. Також будуть залишатися в силі кримські санкції, поки Росія не поверне півострів Україні".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС опублікував новий список санкцій проти Росії

Російська збройна агресія проти України почалася у лютому 2014 року. РФ окупувала Крим і частину Донецької і Луганської областей. За цей час загинуло понад 10 тис. осіб. Кілька мільйонів стали вимушеними переселенцями.