Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


22.10.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Командування Об`єднаних сил повідомляє про збільшення випадків підривів на невстановлених вибухових пристроях людей та техніки у районах розташованих поза межами ведення бойових дій (Операція ООС "faqcebook")

09:03 09-07-2019


Редакционная строка

08.07.2019

Командування Об'єднаних сил повідомляє про збільшення випадків підривів на невстановлених вибухових пристроях людей та техніки у районах розташованих поза межами ведення бойових дій

Зокрема, під час слідування неперевіреними маршрутами руху.
Зокрема, від вибуху НВП в районі населеного пункту Новотроїцьке постраждав громадянин України 1995 р.н. Постраждалому надано медичну допомогу та евакуйовано до лікарні ім. І. Мечнікова у Дніпро.
Крім того, під час переміщення у районі населеного пункту Майорськ, через спрацювання невстановлених вибухових пристроїв отримали пошкодження БТР-70 та військова вантажівка КрАЗ. Один військовослужбовець отримав термічні опіки. У важкому стані доставлений до лікувального закладу. Йому надається необхідна медична допомога.
В районі Новобахмутівки, під час слідування на вантажному автомобілі КАМАЗ, через детонацію невідомого вибухового пристрою отримали травми двоє військовослужбовців Національної Гвардії України зі складу Об'єднаних сил. Постраждалі госпіталізовані. 
Командування Об'єднаних сил нагадує про дотримання заходів мінної безпеки, обов'язкових для цивільних осіб та військовослужбовців під час переміщення пішки чи автомобільним транспортом у районах ведення бойових дій та поза ними. Нагадуємо, що у землі досі можуть бути не здетоновані боєприпаси, або інші завчасно не виявлені вибухові пристрої, що можуть спричинити небезпеку для життя та здоров'я. Користуйтесь виключно перевіреними шляхами сполучення. Про усі підозрілі предмети, повідомляйте представників ООС.

 

Нет описания фото.