Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


22.10.2019

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Українських моряків Росія скоро відпустить. Але не просто так - Клімкін ("gazeta.ua")

09:48 10-07-2019


Редакционная строка

10.07.2019

 

 

Українських моряків Росія скоро відпустить. Але не просто так - Клімкін
Клімкін каже, що військовополонени моряків Путін використовує як розмінну монету. Фото:storage1.censor.net

 

Найближчим часом Путін звільнить 24 військовополонених українських моряка, які незаконно утримуються у РФ, але не просто так.

В обмін на свободу моряків президент РФ спробує отримати якомога більше політичних преференцій – про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

"Я впевнений, що їх звільнять, при чому найближчим часом. Але для Путіна важливо вирішити це питання, це моя особиста думка, — в контексті саміту G7, в контексті того, що будуть зустрічі щодо Донбасу, можливо в нормандському форматі. Він спробує це використовувати саме в цьому контексті. Також, звичайно, для нього дуже важливо, щоб в Європі солідарність з приводу санкцій зменшувалася. Він буде бити на кінець року", — сказав Клімкін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бачу дуже великі загрози" - Клімкін боїться за Україну

Він також вважає, що "Путіну абсолютно паралельно, хто тут сидить (російські ув'язнені в Україні - ред.). Його це не цікавить. Його цікавить отримання кращого положення для підняття ставок".

"Я неодноразово говорив, що він використовує хлопців як розмінну монету … Його кінцева мета — санкції і визнання Росії як країни, яка потрапляє в "нормальність". А друге — це свобода дій і можливість діяти в Україні на розкол і федералізацію", — додав Клімкін.

Парламентська асамблея ОБСЄ визнала військовополоненими українських моряків, яких російські прикордонники захопили у Чорному морі торік.