Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


07.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Головний митник назвав найбільших контрабандистів в Україні ("gazeta.ua")

12:34 09-08-2019


Редакционная строка

09.08.2019

 

 

 

 

Головний митник назвав найбільших контрабандистів в Україні
Голова ДМС називає головним завданням "перевести чорний бізнес в білий". Фото: УНІАН

 

 

 

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов озвучив прізвища найбільших контрабандистів в Україні. Про це він сказав в інтерв'ю Bihus.Info.

На запитання: "Можете назвати п'ятірку найбільших контрабандистів в Україні?" головний митник відповів:

"Ну, я думаю, що з преси, принаймні мені ця інформація широко відома. Пан Альперін, наприклад. Пан Амінев. Пан Шерман. Пан…Бачиш, я ще недосвідчений митник. Пан Фірманюк. Пан…Я чув багато прізвищ на Західній Україні, я чесно не згадаю. У мене є папірчик, я записую їх".

"Це люди, яких принаймні преса пов'язує із митними порушеннями. Я не правоохоронець, я не хочу кидатися звинуваченнями, я все-таки державний службовець, я маю про це відповідати, але в пресі я чув про цих людей недобре", - додав Нефьодов.

"Моє завдання – це поступово зменшити поле для порушень і поступово перевести чорний бізнес в сірий, а сірий – в білий. В процесі звичайно, моє завдання – це максимально задокументувати їх, передати їх всіх по одній підслідності в ДБР, НАБУ чи СБУ. Або в Службу фінансових розслідувань, сподіваюсь, вона до того часу вже буде створена.

Але моє головне завдання, на моєму боці – це зменшити поле для корупції. Це створити таку ситуацію, коли люди, які, наприклад, хочуть стати логістичними операторами, я скажу їм: "Ставайте логістичними операторами, ви возите тільки в білу, будь ласка – працюйте. Якщо вас правоохоронні органи хочуть карати за старі гріхи – це питання до них", - заявив голова ДМС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авакову пропонували крісло в новому уряді - ЗМІ

Голова митної служби планує запровадити базу розмитнених автомобілів. Для боротьби з корупцією на митниці Нефьодов хоче ввести дієвий контроль всіх процесі.