Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


24.01.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

"Частина 29155" - таємний спецпідрозділ ГРУ Росії розхитує Європу 10 років - NYT (https://gazeta.ua)

09:58 09-10-2019


Редакционная строка

09.10.2019

 

Таємний підрозділ ГРУ Генштабу Росії дестабілізує ситуацію в Європі.

"Спочатку відбулася кампанія зі дестабілізації в Молдові, після чого відбулося отруєння торговця зброєю в Болгарії, потім спроба перевороту в Чорногорії. Торік у Британії було вчинено замах на колишнього російського шпигуна за допомогою нервово-паралітичного реагенту", - пише New York Times.

Ця група під умовною назвою "частина 29155" діяла, принаймні, 10 років, але західні спецслужби виявили її існування лише нещодавно.

Інформацію підтверджують розвідувальні служби чотирьох західних країн. Однак вони не можуть чітко спрогнозувати, де наступного разу проявлять себе російські оперативники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європа нарешті усвідомила, що їй оголосили війну

Діяльність команди цілком вписується в "гібридну війну", яку веде Путін проти Заходу. Вона поєднує пропаганду, хакерські атаки та дезінформацію, а також відкрите військове протистояння.

Російські хакери можуть атакувати через принтери. Для зламу корпоративних мереж російські хакери почали використовувати принтери і VoIP-телефони.

Фахівці Microsoft вважають, що до атак причетна група кіберзлочинців, відома як Strontium. Інші назви групи - Fancy Bear, APT28 і Sofacy.

Раніше її пов'язували з Головним управлінням Генштабу Збройних сил Росії.

 

Автор: ТСН.ua