Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


16.01.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

В ГПУ створили департамент у справах Майдану (https://gazeta.ua)

22:12 21-10-2019


Редакционная строка

21.10.2019

 

 

 

 

В ГПУ створили департамент у справах Майдану
Рябошапка підписав указ про створення комітету. Фото: "Цензор.нет"

 

 

 

Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках створено в ГПУ.

Наказ про створення департаменту 21 жовтня підписав генеральний прокурор Руслан Рябошапка. До складу департаменту входитимуть три відділи, повідомляє УНІАН.

"Діяльність Департаменту буде зосереджена на процесуальному керівництві у провадженнях щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Слуга народу" Бужанський хоче відмінити закон про люстрацію

Одночасно в Генпрокуратурі ліквідували Управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії в структурі Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генпрокуратури.

Верховна Рада має змінити закон "Про очищення влади", щоб він відповідав європейським стандартам. Таку думку в інтерв'ю програмі "Факти тижня" на телеканалі ICTV висловив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.