Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


20.02.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Україна виносить на Генасамблею ООН проект оновленої "кримської" резолюції ("Аргумент")

14:48 07-11-2019


Редакционная строка

07.11.2019

 

 Держава-окупант відновлює ядерну інфраструктуру в Криму, що порушує заявлений раніше Україною її без’ядерний статус.

Про це зазначив заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок на брифінгу у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку на тему: "Демілітаризація, деокупація та реінтеграція АР Крим та м.Севастополь (Україна): майбутні виклики", повідомляє МЗС.

"У рамках зазначеного тематичного заходу, який був організований делегацією України при ООН, Є.Божок поінформував делегації країн-членів ООН про поточну ситуацію в тимчасового окупованому Криму в контексті прогресуючої мілітаризації Російською Федерацією півострова та прилеглих морських територій", - йдеться у повідомленні.

Особливу увагу було приділено проблемі відновлення державою-окупантом ядерної інфраструктури в Криму та розгортання засобів і систем, здатних переносити ядерну зброю, що порушує заявлений раніше Україною її без’ядерний статус. Наголошено, що ігнорування зазначеної проблеми може мати далекосяжні негативні наслідки як на регіональному, так і на глобальному рівні.

Окрему увагу в презентації було приділено вкрай негативним екологічним наслідкам мілітаризації Криму та прилеглих морських територій, зазначає Укрінформ.

Божок також поінформував делегатів про намір української сторони внести на розгляд Генасамблеї ООН оновлений проєкт резолюції "Проблема мілітаризації АР Крим та м.Севастополь, Україна, а також частин Чорного і Азовського морів", закликавши його підтримати. Головною метою проєкту є примусити РФ вивести усі свої збройні сили з Криму та завершити його тимчасову окупацію.

«Аргумент»