Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


09.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Європейський Союз продовжив економічні санкції проти Росії (https://zaxid.net/news/)

09:09 13-12-2019

Офіційне оформлення санкцій відбудеться наступного тижня


Редакционная строка

13.12.2019

У перший день саміту Європейського Союзу в Брюсселі 12 грудня глави держав і урядів країн ЄС продовжили дію економічних санкцій проти Росії на наступні півроку.

Про це під час прес-конференції заявив президент Європейської Ради Шарль Мішель, повідомляє «РБК-Україна».

«Ми мали дискусію щодо Росії та України. Ми були проінформовані про результати нормандського саміту, який відбувся минулого понеділка у Парижі. Емануель Макрон і Ангела Меркель оновили для нас інформацію щодо ситуації. Ми продовжили санкції на наступні шість місяців, виходячи з того, що імплементація мінських угод залишається важливою. Ми будемо продовжувати за цим спостерігати», – сказав він.

Євросоюз запровадив економічні санкції проти Росії після анексії Криму та щоразу продовжує термін їхньої дії. Востаннє Рада ЄС продовжувала ці санкції 27 червня 2019 року до 31 січня 2020 року. Про намір ЄС продовжити їх знову ще місяць тому повідомляв брюссльський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк. За його словами, офіційне оформлення санкцій відбудеться наступного тижня.

Як пише «Радіо Свобода», економічні санкції ЄС обмежують доступ певних російських банків і компаній до первинних і вторинних ринків капіталу в ЄС, накладають заборону на експорт і імпорт у торгівлі озброєннями, встановлюють заборону на експорт товарів подвійного призначення для військового використання або для військових кінцевих отримувачів у Росії, а також обмежують доступ Росії до певних технологій і послуг, які можуть бути використані у видобуванні нафти і пошуку її покладів.

Додамо, що за словами віце-прем'єр-міністра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, наразі немає реальних підстав скасування санкцій Європейського союзу проти Росії.

Нагадаємо, що Конгрес США також затвердив санкції, які мають зупинити будівництво «Північного потоку-2».