Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


22.01.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Привчають з дитинства: у Росії дітям подарували цукерки з фото Путіна і начинкою з горілки (https://24tv.ua/)

11:55 09-01-2020


Редакционная строка

09.01.2020

,У Росії дітям впарювали цукерки з горілкою

У Росії дітям впарювали цукерки з горілкою / фото з "Вконтактє"

 

У російському Омську до дитячого набору солодощів на свята включили цукерки з зображенням Путіна. Попри невеселе обличчя на обгортці, курйози на цьому не закінчилися – з'ясувалося, що у складі начинки до цукерків входять улюблена росіянами горілка (водка) і перець чилі.

Фото з "солодким", від якого не на жарт може розігратися похмілля, опублікували на сторінці пабліку "Ревизорро Омск" у соціальній мережі "Вконтактє".

Ось таке шоколадноe диво виявили у дитячому подарунку. Я звичайно люблю цукерки, але їсти лячно,
– підписала користувачка, яка опублікувала фото.

У коментарях жартівники пишуть про "солодкого Вовочку". Там також зазначають, що ці цукерки потрібно "мачіть в сартірах", як вчив "вєлікій імпєратар" Путін.

Крім того, у коментарях навіть з'явився лайфхак, як правильно їсти цукерки: "Цукерку з'їли, обгортку з Путіним – у відро".

Ще одна користувачка, схоже, молода мама, зауважила, що не варто писати у коментарях всякі дурниці – діти від одного-двох цукерків точно не оп'яніють. Мабуть, вона це з власного досвіду.

Цукерки з горілкою викликають питання лише у любителів російської горілки, які звикли сто грам закушувати одним цукерком. Ось кому справді не пощастило.

цукерки з Путіним і горілкою


 

Автор: Василь Денисюк