Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


12.07.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Після призначення Єрмака главою ОП вплив Росії на Зеленського посилиться – Білецький (https://gazeta.ua/)

20:49 11-02-2020


Редакционная строка

11.02.2020

 

 

Після призначення Єрмака главою ОП вплив Росії на Зеленського посилиться – Білецький
Білецький прокоментував звільнення Богдана та призначення нового керівника ОП

 

Богдана офіційно звільнено з посади глави ОП, Єрмака офіційно призначено. Обоє звичайні "рєшала". І не треба сподіватися, що Єрмак є переговорником від України з Росією – він переговорник від Росії в Україні.

Про це лідер політичної партії "Національний Корпус" Андрій Білецький написав у своєму Telegram-каналі.

Політик зазначив, що призначення Єрмака новим очільником Офісу президента значно посилить вплив Путіна і РФ на політичну ситуацію в Україні.

"Єрмак – це не переговорник від України з Росією, це переговорник від Росії в Україні. А значить – вплив північних сусідів на Зеленського ще більше зростає", – заявив лідер Нацкорпусу.

Білецький також додав, що Єрмак, як і його попередник Богдан, мають репутацію тіньових "перемовників" у вищих ешелонах теперішньої влади і на міжнародному рівні, тому від перестановки доданків підсумки глобально не зміняться.

"Подивіться на фізіогноміку цих облич і побачите – нічого не змінилося. Один біологічний "рєшала" змінився іншим біологічним "рєшалою", – скептично прокоментував таке кадрове рішення Білецький.

Нагадаємо, Андрій Єрмак – тепер колишній помічник президента Володимира Зеленського, який відповідав за три міжнародних напрямки і, зокрема, вів неофіційні формати переговорів із Росією. Він має широкі знайомства у московській еліті та був присутній при телефонних розмовах Зеленського з Путіним.