Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


11.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

США виділяють Україні медичну та гуманітарну допомогу через коронавірус (https://www.dw.com/)

09:22 28-03-2020

США, які лідирують у світі за кількістю заражених коронавірусом, надають Україні понад 12 мільйонів доларів для протидії поширенню хвороби COVID-19


Редакционная строка

28.03.2020

США, які лідирують у світі за кількістю заражених коронавірусом, надають Україні понад 12 мільйонів доларів для протидії поширенню хвороби COVID-19.

 

Symbolbild Fahne USA Ukraine (Getty Images/AFP/Y. Dyachyshyn)

 

Для протидії коронавірусу США виділяють Україні медичну та гуманітарну допомогу на суму понад 12 мільйонів доларів. Про це повідомляє посольство України в США у суботу, 28 березня.

"Надання допомоги буде направлено на підготовку лабораторних систем, виявлення захворювання, надання технічної підтримки в питаннях реагування та інформування про ризики поширення COVID19", - йдеться в повідомленні на сторінці посольства України у Facebook. США почнуть виділяти гроші окремим іноземним країнам з 3 квітня.

 

 

Напередодні США випередили Китай у кількості людей, заражених коронавірусом. За даними ресурсу Worldometers, що відстежує поширення коронавірусної інфекції, станом на 28 березня у США нараховується понад 104 тисячі інфікованих з приростом 130 випадків за минулу добу, понад 1700 померли. У США через коронавірус оголошений надзвичайний стан.

Між тим українське дипломатичне представництво у США створило групу "Захист українців у США", в якій координуватиметься допомога українцям, які не можуть повернутись до України через обмеження авіасполучення.  

 

DW.COM