Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


10.04.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

За перший день "Всеукраїнську школу онлайн" подивилися більше 3 млн українців (https://gazeta.ua/)

09:56 08-04-2020


Редакционная строка

08.03.2020

 

 

 

 

За перший день

До ініціативи приєднуються інші телеканали і медіаплатформи Фото: facebook.com/president.gov.ua/

 

 

 

Школярі можуть навчатися в режимі онлайн. В Офісі президента України кажуть, що проект "Всеукраїнська школа онлайн" для учнів 5-11 класів стартував більш ніж успішно.

"У понеділок, 6 квітня, майже третина глядачів ранкового ефіру дивилися саме "Всеукраїнську школу онлайн". Загальна аудиторія першого дня проекту - понад 3,3 млн глядачів різного віку", - написали в пресслужбі президента.

На офіційному YouTube-каналі Міністерства освіти кількість переглядів за останні 2 доби досягло майже 2 млн. Найбільш популярними стали заняття з фізкультури за участю українських зірок.

"Головним критерієм є безліч позитивних відгуків учнів, батьків і вчителів. Вони - безцінні. Офіс президента дякує всім, хто взяв участь у новому форматі навчання школярів, який ми запустили в умовах карантину внаслідок поширення Covid-19", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для школярів випустили серіал про фізкультуру

До ініціативи приєднуються інші телеканали і медіаплатформи. Онлайн-уроки стануть доступними для перегляду на "Київстар ТВ". Ведуть переговори з регіональними телеканалами.

Сьогодні о 10:00 стартує "Всеукраїнська школа онлайн". Уроки проводитимуть для усіх українських школярів середніх і старших класів. "Понад 40 учителів записали відеоуроки з 11 шкільних предметів і доклали всіх зусиль, щоб зробити їх цікавими та корисними", - написала перша леді України Олена Зеленська в Facebook.