Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


22.01.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Літак з президентом Польщі Качинським був підірваний термобаричним зарядом. Тих, хто вижив — пристрелили. Розслідування Григорія Омельченка (+відео) 1 частина .(https://ukrreporter.com.ua/)

09:27 29-04-2020

На основі встановлених фактичних даних, висновків експертів, свідчень очевидців та отриманої конфіденційної інформації я дійшов висновку: за дорученням Путіна російські спецслужби над аеродромом «Смоленськ-Північний» створили штучний туман, а потім термобаричним снарядом підірвали літак президента Польщі Леха Качинського перед самим приземленням. Тих, хто вижив — пристрелили.


Редакционная строка

29.04.2020

Літак з президентом Польщі Качинським був підірваний термобаричним зарядом. Тих, хто вижив — пристрелили. Розслідування Григорія Омельченка  1 частина (+відео)

На основі встановлених фактичних даних, висновків експертів, свідчень очевидців та отриманої конфіденційної інформації я дійшов висновку: за дорученням Путіна російські спецслужби над аеродромом «Смоленськ-Північний» створили штучний туман, а потім термобаричним снарядом підірвали літак президента Польщі Леха Качинського перед самим приземленням. Тих, хто вижив — пристрелили.

ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ УЛАМКІВ І РОЗСТРІЛИ ТИХ, ХТО ВИЖИВ

У матеріалах польської кримінальної справи є свідчення понад сотні прямих очевидців, котрі бачили або чули ВИБУХ, який пролунав на літаку в повітрі. Потім на місці падіння літака свідки чули постріли, заявив голова слідчої комісії МО Польщі з розслідування авіакатастрофи Ту-154 Антоній Мацеревич.

Поляки, які залишились живими, були застрелені групою «зачищення» ФСБ Росії, що підтверджується відеозаписом, викладеним в інтернеті (експертна версія 2 хв. 50 сек.), відзнятим на мобільний телефон через декілька хвилин після падіння літака, ще до приїзду пожежників (так званий «фільм Андрія Мендерія»).

За даними американських журналістів, ЦРУ підтвердило, що спецгрупа ФСБ Росії добивала поляків, що вижили після падіння президентського літака, який був підірваний в повітрі.

На відео видно, як три силуети (двоє в темному одязі, один у помаранчевому, як рятувальник), добивають живих людей біля уламків літака, як одна людина вистрибує з носової частини. Чути фрази польською і російською мовами, чоловічими і жіночими голосами. Комп’ютерні фахівці зробили точний аудіоаналіз відео, завдяки якому можна розібрати всі слова і фрази. Також були досліджені відеокадри: немає жодних сумнівів — люди, які вижили після катастрофи літака, є поляками, яких розстрілювали з близької відстані, майже впритул

 

Генпрокурор Польщі Анджей Шеремет заявив, що відео є справжнім, монтажу не піддавалося, автора відео допитали слідчі. Технічні спеціалісти звертають увагу на те, що на відео зафіксований дим від уламків літака, які горять, а не туман.

Протягом хвилини відеозапису чути такі слова і звуки польською: «Заспокойся!». «Дивись йому в очі!». «Дай пістолет». «Заспокойся!». «О, Господи!».

І російською: «Всіх їх!». «Убий їх!». «Оточуй його!». «Заходь навколо!». «Він тікає!».

Після цього знову чути фрази польською: «Не вбивайте нас!». «Не вбивайте нас!». «О, Боже!». Господи, що це?».

І знову російською: «Стріляй!» (чути звук від перезаряджання пістолета і постріл). Лунає сміх тих, хто розмовляв російською. І знову російськомовні голоси: «Змінились плани — назад!».«Всі назад!». «Швидше!» (лунають постріли).

Експерти зазначають, що саме це відео є одним із головних доказів спланованого теракту проти президента Леха Качинського, який перебував на борту літака разом із делегацією. За повідомленням ЗМІ, автора відео убили. Результати розслідування не відомі.

Підтвердженням розстрілу поляків також є фото однієї з жертв невідомого автора. На фото показано тіло (Piort N), яке можна ідентифікувати без аналізу ДНК. Знімок був зроблений о 14:50 за московським часом 10 квітня 2010 року. В очі кидається рана голови, а саме отвір на вході і виході кулі. Вбитий лежав на лівому боці, одягнутий у світлу сорочку з довгими рукавами (вірогідніше за все, це був член екіпажу літака).

Фото дослідив відомий американський патологоанатом Вінсент Ді Майо, який спеціалізується на вогнепальних пораненнях. У своєму експертному висновку від 27 листопада 2014 року Ді Майо зазначає: «Пошкодження задньої частини голови, вірогідно, викликане вогнепальним пораненням. Кривавий слід означає, що рани були зроблені, коли людина була ще жива».

Зауважу, що єдиним способом точно встановити причину пошкодження голови людини на фото було б медичне обстеження тіла. Але воно, разом з іншими тілами, було доставлене в Москву, щоб приховати сліди злочину.

Перший доказ вибуху Ту-154

На початку слідства першим і ключовим доказом вибуху (теракту) літака, за висновками експертів: доктора фізики Казімеша Новачика, професора Веслова Біненди, професора фізики Мирослава Даковського, доктора Шуладзінського, авіаційного інженер-конструктора військово-космічної компанії «Боїнг» і NASA, радника Міжнародної організації цивільної авіації і департаменту оборони США Вацлава Берчинського та інших, БУВ ХАРАКТЕР РУЙНУВАННЯ ЛІТАКА — від удару об землю він би розвалився на 5-6 великих уламків, а НЕ на десятки тисяч дрібних.

Розкид цих уламків і жертв стався на великій площі — периметром 600-700 метрів, хоча висота падіння літака була низькою, до 30 метрів. Польські фахівці виявили близько 60 тисяч фрагментів літака на місці катастрофи, що значно більше, ніж в інших випадках авіаційних катастроф, викликаних вибухами.

На вибух до зіткнення літака з землею вказують ще й такі обставини —майже всі тіла були оголені, обвуглені, понівечені. Ударною хвилею від вибуху з людей зірвало одяг, багатьох пошматувало. Це, на думку військових експертів, могло статися від потужного вибуху і його високої температури (до 800°C), який створює ТЕРМОБАРИЧНИЙ ЗАРЯД.

Задня частина літака була відірвана, заклепки на фюзеляжі вирвані, що можливо лише через високий тиск у салоні. У літаку сталося принаймні два вибухи — у лівому крилі і в фюзеляжі, де кріпилось крило. Навіть у звіті російської комісії Міждержавного авіаційного комітету (МАК) з розслідування причин авіакатастрофи міститься твердження: «Середня частина лівого крила відокремлена в результаті внутрішнього потужного тиску».

Установлено, що російська влада знищила багато доказів на місці падіння літака, його великі уламки були розбиті на дрібні куски, що категорично забороняється це робити. Уцілілі вікна літака були навмисно вибиті ломами (що зафіксовано на відео, яке я передав польській стороні), на яких були б виявлені сліди від високочастотного електромагнітного імпульсного удару гармати «Ніка», у разі її застосування. Шматки фюзеляжу переміщено на шосе біля аеропорту «Смоленськ-Північний» і впродовж десяти років піддаються впливу різних проявів погоди (сніг, дощ, мороз, спека). Верхній шар ґрунту, де були виявлені осколки літака, зрізаний і забетонований, а дерева спиляні буцімто для експертних досліджень.

«Залізна береза»

Експерти встановили, що сліди літака на землі не узгоджуються ні з російськими висновками МАК, ні з офіційними урядовими висновками Варшави. Обидві сторони роблять ставку на помилку пілота, погодні умови і провину так званої «залізної берези».

Хоча сумнозвісна «залізна береза», незалежно від її фактичної максимальної висоти, була розташована нижче траєкторії польоту літака в той час, коли він пролітав над нею. Навіть якщо літак на швидкості приблизно 270 кілометрів за годину таки зачепив березу крилом, то воно б зрізало її, як ніж масло. Такі результати продемонстрував за допомогою моделювання LS DYNA доктор Веслав Біненда, який змоделював твердість дерева в десять разів більшого.

Отже, береза не винна в катастрофі. Див. відео:

 

Крім того, на гілках берези було виявлено кілька уламків літака, що було б фізично неможливо, якби літак насправді вдарив березу. Нарешті кілька уламків літака виявлено на траєкторії польоту за 40 метрів до берези, що абсолютно неможливо, якби катастрофа сталася в результаті зіткнення літака з цією березою.

Проте голова технічної комісії Міжнародного авіаційного комітету з розслідування причин катастрофи польського літака Олексій Морозов й досі продовжує стверджувати, що очолювана ним комісія прийшла до однозначного висновку – саме зіткнення літака з березою призвело до початку руйнації повітряного судна, некерованого перевороту його “на спину” і падіння на землю.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шойгу і Путін — замовник теракту на місці злочину під Смоленськом.

 

 

 

 

 

 

 

Перше інтерв’ю міністра з надзвичайних ситуацій РФ Сергія Шойгу, сказане ним після прибуття з Путіним на місце авіакатастрофи Ту-154, мало хто уже пам’ятає. Процитую дослівно: «Перші фрагменти лежать за 500 метрів звідси. Це ліве крило. Розпад літака почався ще в ПОВІТРІ, приблизно за кілометр звідси».

Виникає запитання до пана Морозова: то як могло відбутися зіткнення лівим крилом літака з березою, що “призвело до початку руйнації повітряного судна”? Може тому, що урядову комісію з розслідування катастрофи польського літака очолював сам прем’єр-міністр РФ Путін?

Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич в грудні 2017 року наголосив, що російська комісія, якою керував Путін, не написала правду, а намагалася звинуватити польських пілотів та фальсифікувала перебіг подій. Російський звіт щодо причин авіакатастрофи не можна визнати правдивим. Мацеревич закликав Путіна не перешкоджати Польщі у встановленні правди про смоленську катастрофу.

Перед цим, у жовтні 2017 року, Мацеревич заявив, що за 4,5 секунди до руйнації літака в повітрі на одному із самописців Ту-154 був зафіксований різкий стрибок підвищення температури, який експерти ідентифікували як МОМЕНТ ВИБУХУ. Цей 4,5 секундний фрагмент з різким збільшенням температури, який був видалений по ініціативі Росії попередньою польською комісією, знайдений в матеріалах польської комісії з розслідування причин авіакатастрофи, наголосив Мацеревич

 

Мацеревич нагадав, що члени попередньої урядової комісії, яку очолював міністр внутрішніх справ Польщі Міллер, замовили експертизу супутникових знімків з місця авіакатастрофи Ту-154 авторитетній компанії Smallgis.

У висновках експертів Smallgis стверджувалося, що йшлося про “вибухи”. Однак у комісії Міллера слово “вибухи” було замінено на “пожежу”.

У січні 2018 року експерт підкомісії МО Польщі в справах повторного дослідження Смоленської авіакатастрофи Франк Тейлор заявив, що ліве крило літака Ту-154 було знищене в результаті внутрішнього ВИБУХУ, а не зіткнення з березою. Дерево не мало ніякого впливу на первинне руйнування крила.

Супутникові знімки

У серпні 2014 року польський журналіст і фотограф Лєшек Шимовський опублікував сенсаційний матеріал, що літак зміг приземлитися в лісовій болотистій місцевості під Смоленськом і вже на землі був підірваний термобаричною бомбою. Доказами цього є супутникові знімки цілого, з незначними пошкодженнями, літака на землі, а потім – фіксація його вибуху.

Мій коментар. По-перше, супутник сфотографував літак і його вибух на дуже низькій висоті над землею – до десяти метрів. Тому послідовність зроблених супутником фотокадрів літака і вибуху складає візуальне враження, що літак був підірваний, коли уже «приземлився», чи майже «приземлився».

По-друге, якби літак був підірваний на землі, як пише Шимовський, то конфігурація і периметр розкиду уламків літака і тіл був би абсолютно іншим від того, який зафіксований експертами при огляді місця авіакатастрофи. Окрім того, на землі обов’язково були б сліди епіцентру вибуху від термобаричної бомби.

По-третє. При вивченні супутникових фото і відео, зроблених тепловізором, який зафіксував літак і відразу його вибух із стрибком високої температури до +800°C, експерти дійшли висновку, що літак був підірваний у повітрі на низькій висоті від землі, приблизно, за 20-30 метрів. Вогнище вибуху яскраво-білого кольору на фото/відео було дуже схоже на розліт сім’яників-«парашутів» квітки кульбаби, коли на неї сильно дмухнути.

Мій висновок: літак Ту-154 був підірваний в повітрі на дуже низькій висоті, перед самим приземленням (на відстані до 500 метрів від початку посадкової смуги і лівіше від неї на 150 метрів) термобаричним снарядом, випущеним ракетним піхотним вогнеметом “Джміль-М”. Це я встановив ще чотири роки тому і обнародував у ЗМІ в квітні 2016 року.

Я бачив ці знімки і не лише їх. Інформацію про супутникові знімки я опублікував в газеті «Україна молода» (28.04.2016 р.), а потім на сайті «Гордон» 14 грудня 2017 року.

Один із шанованих мною експертів – заслужений штурман-випробувач СРСР на мою інформацію про зазначені супутникові фотознімки зауважив, що «літак в цей час знаходився в щільній хмарній “ковдрі”, коли видимість на посадковій полосі не перевищувала 150 метрів, а в місці, де стався імовірний вибух, узагалі менше. Навіть, якщо припустити, що зйомка виконувалася в інфрачервоному діапазоні, то через щільну хмарність нереально визначити – був це вибух, чи пожежа.

З такою думкою можна було б погодитися за умови, що на супутнику був промисловий або побутовий тепловізор, а слідством не були встановлені такі ФАКТИ:

1). Тепловізор супутника зафіксував різкий стрибок температури понад +700°C, що вказує на ВИБУХ. За 4,5 секунди до руйнації літака в повітрі на одному із самописців Ту-154 був зафіксований різкий сстрибок температури, який експерти ідентифікували як МОМЕНТ ВИБУХУ.

2). В цей час в районі аеропорту НЕ БУЛО ніякої ПОЖЕЖІ. Навколо аеропорту лише тліли і диміли торішні трава і листя, які були підпалені вранці для підсилення туману, а із заводської труби постійно йшов дим рудого кольору.

3). Вибухів боєприпасів, пального або старту ракети на аеродромі «Смоленськ-Північний» також НЕ БУЛО.

4). Вибух і пожежа не порівнянні в їх часовому існуванні – ВИБУХ відбувається миттєво, а ПОЖЕЖА – хвилини, години і більше.

5). Сучасні тепловізори на супутниках бачать ВИБУХИ на землі, в повітрі, космосі, старт і політ ракет будь-якого класу, ПОЖЕЖІ, людей, тварин, будівлі, хмарочоси, заводи, літаки, судна, автомобілі, лінії електропередачі – все, що випромінює тепло, в повній темряві, через пилюку, дим, туман, хмари, дощ, сніг і чітко розрізняють ВИБУХ це, чи ПОЖЕЖА, людина чи тварина і який вид транспорту.

Дійсно, на відстань, яка доступна тепловізорам, впливають атмосферні явища: туман, дощ, сніг, хмарність. Тепловізор створює зображення на основі різниці в тепловому випромінюванні, яке подає об’єкт. Чим далі цей інфрачервоний сигнал повинен пройти від цілі до тепловізора, тим більші втрати. Туман і дощ можуть обмежити дальність дії тепловізора через розсіювання світла від капель води. Чим вище щільність капель води, тим сильніше зменшується інфрачервоний сигнал.

Для отримання зображення об’єкта в туман/хмарність і дощ/сніг на СУПУТНИКАХ встановлені ТЕПЛОВІЗОРИ класу (на відміну від промислових і побутових тепловізорів), які дають можливість робити фото і відео зйомки (незалежно від погоди) всіх об’єктів, які випромінюють тепло і перетворюють їх в детальне зображення.

Висновок експертів, які вивчали супутникові знімки і відео, – це був вибух польського літака Ту-154! Інших літаків, які б злітали або приземлялися в районі, де стався вибух – не було.

Коротко зауважу, тепловізори відомі під різними назвами: тепловізійний датчик, тепловізійний сенсор, температурний сенсор, термальна камера, датчик теплового зору, тепловий датчик і т. д..

Сьогодні є з десяток програм, які дозволяють продивлятись будь-яку
дільницю планети Земля за допомогою супутникового тепловізора у вигляді карти реального часу.

Також існує низка програм, за допомогою яких тепловізори супутника вивчають цілі місцевості планети в режимі 3D. Є програми, які вивчають будь-яку місцевість нашої планети методом накладеного зображення місцевості тепловізором на карту реального часу у напівпрозорому режимі, що дозволяє з легкістю робити не лише термоаудит району, але й визначити місця колективних нічлігів (програми: Sputnik Web, ГИС Супутник, Agisoft Photo Scfn, БПЛА Геоскан 201).

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотознімок тепловізором з супутника і знімок цієї ж місцевості в реальному часі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотознімки з супутника у вигляді тримірних моделей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотознімки з супутника методом накладення. Шар з тепловізійною мозаїкою на цьому прикладі напівпрозорий, що полегшує дешифрування об’єктів.

 

 

 

 

 

 

 

 

«Зрада інтересів Польщі і союзників по НАТО»

Співробітники американської розвідки з власної ініціативи передали супутникові знімки Службі внутрішньої безпеки Польщі. Голова СВБ Кришистоф Бондарик відправив ці фотознімки разом з доповідною запискою прем’єр-міністру Дональду Туску, але той вирішив відхилити допомогу американців.

Після цього на неофіційній зустрічі представників польської спецслужби з американцями останні сказали, що «поведінка польського уряду є зрадою національних інтересів Польщі і союзників по НАТО». При цьому вони розуміли, що Туск замішаний в обмані разом із Росією, яка знищила сліди вбивства глави однієї з держав Альянсу.

«Руйнування літака Ту-154 могли виникнути лише через вибух»

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський під час візиту до США у лютому 2016 року попросив про підтримку в розслідуванні авіакатастрофи. За моїми даними, візит був успішним і польська сторона отримала докази, на підставі яких було встановлено, що президентський літак Ту-154 був знищений вибухом у повітрі.

У лютому 2018 року американські експерти – вчені Національного інституту авіаційних досліджень дійшли висновку, що перед падінням на борту літака Ту-154 стався вибух. На це, зокрема, вказує те, що ліві двері були вибиті зсередини з енергією у 10 разів більшою, ніж саме падіння літака.

У квітні 2018 року державна комісія МО Польщі опублікувала повний звіт про причини катастрофи Ту-154 під Смоленськом 10 квітня 2010 року, які були встановлені видатними вченими з кращих навчальних закладів світу. У звіті зазначено, що літак був знищений у повітрі і його зруйнували щонайменше два вибухи. Місце розташування тіл загиблих на землі вказує на те, що вони почали випадати з літака перш ніж той впав на землю.

До роботи Комісії залучено майже 40 провідних спеціалістів із Польщі, США, Канади, Австралії, Франції, Німеччини, які у лабораторії американського університету Акрон, що співпрацює з NASA, в рамках експертизи провели дослідження причин катастрофи польського літака.

Висновок незалежних міжнародних експертів: РУЙНУВАННЯ, ЯКИХ ЗАЗНАВ ПОЛЬСЬКИЙ ЛІТАК Ту-154, МОГЛИ ВИНИКНУТИ ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ВИБУХ.

Повний текст звіту Державної комісії МО Польщі див. ТУТ

 

 

 

 

 

 

 

 

Скрін Звіту державної комісії Польщі щодо причин катастрофи Ту-154.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментуючи висновки експертів і заяви польської сторони, що на літаку Ту-154 були вибухи, які призвели до його руйнації в повітрі, Путін, на запитання польського журналіста, знервовано заявив: “Якщо на борту були вибухи, то шукайте вибухівку у себе. Літак прилетів з Варшави, значить її там і заклали. Ми що, якісь російські агенти, які пробралися в літак і заклали вибухівку, чи що? Не було там ніяких вибухів”.

 

Зверніть увагу, що на запитання журналіста, коли Росія поверне уламки літака Польщі, Путін так і не відповів.

Подібні заяви Путін робив також і щодо збиття російським “Буком” малайзійського літака МН17, стверджуючи, що його збив “український винищувач”. Згодом — МН17 збили українські засоби ППО, ракета попала у хвостову частину малайзійського літака, Україна винна в загибелі пасажирів МН17, тому що не закрила повітряний простір над Донбасом та ніс іншу нісенітницю, яка на голову не налазить. Про російські ЗМІ взагалі мовчу, вони договорилися навіть до того, що літак МН17 ще до його збиття був завантажений трупами. До цього часу несуть всяку маячню сивої кобили, зомбуючи свій народ.

Докладно про це все я опублікував на сайті “Українського репортера”.

 

 

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, генерал-лейтенант СБУ, почесний голова Спілки офіцерів України

(Далі буде)

Фото на головній сторінці: реконструкція підриву літака Ту-154 термобаричним зарядом