Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


12.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Німеччина підтримує зближення України з НАТО (https://dt.ua/)

12:56 02-06-2020

Міністра оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер стала набагато краще розуміти, що саме відбувається на сході України після зустрічі з главою українського МЗС.


Редакционная строка

02.06.2020

Міністра оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер стала набагато краще розуміти, що саме відбувається на сході України після зустрічі з главою українського МЗС.

 

 
© Генпрокуратура України

 

В ході зустрічі міністра закордонних справ України Кулеби Дмитра і міністра оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер сторони обговорили питання участі України в Програмі розширених можливостей НАТО. Глава українського МЗС отримав від німецької колеги запевнення в тому, що Німеччина підтримуватиме зближення України з Альянсом.

"Політично я підняв питання участі України в Програмі розширених можливостей НАТО. Ми розраховуємо на підтримку Німеччини в цьому питанні. Це дуже важливо, не тільки для України, але ми переконані, що це важливо і для зміцнення можливостей Альянсу в цілому. Такої ж думки дотримується абсолютна більшість країн-членів і союзників", - сказав Кулеба у прямому ефірі на Facebook у вівторок.

"Ми працюємо над тим, щоб досягти консенсусу, тому що рішення про участь України в Програмі розширених можливостей (EOP) є консенсусним", - додав він.

За словами глави МЗС України, глава Міноборони Німеччини зазначила, що ця зустріч дозволила їй набагато краще зрозуміти, що саме відбувається на сході України і яка там ситуація з безпекою.

"Міністр оборони Німеччини, легендарна АКК, як її називають, підтвердила повну підтримку України, сказала, що ця зустріч дозволила їй набагато краще зрозуміти, що саме відбувається на сході України, яка там ситуація з безпекою. І дуже чітко прозвучала фраза про те, що Німеччина підтримуватиме зближення України з НАТО. Це для нас дуже важливо", - сказав Кулеба.

 

Читайте також: Угорщина назвала умову розблокування засідань Ради Україна-НАТО


Нагадаємо, що Віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков написав для Atlantic Council, що захід повинен переглянути Будапештський меморандум, щоб зупинити Путіна.

 

Детальніше про сценарії відновлення українського суверенітету над окупованими територіями і ризики швидкої реінтеграції ОРДЛО читайте в матеріалі Богдана Чумака та Олени Сотник "Чи переварить Україна Донбас?" в "Дзеркалі тижня Україна". Також про один із варіантів відновлення територіальної цілісності і суверенітету України читайте в статті Павла Жовніренко "План" Б "- від слова Будапешт".

ЗА МАТЕРІАЛАМИ: DT.UA