Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


12.08.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Для захисту від Росії: США виділять Україні 250 млн доларів (https://www.rbc.ua/)

17:01 11-06-2020


Редакционная строка

11.06.2020

Для захисту від Росії: США виділять Україні 250 млн доларів
Фото: національні прапори США та України (РБК-Україна)

Кошти виділяються для покращення обороноздатності України

Міністерство оборони США планує надати Україні 250 млн доларів військової допомоги. Кошти підуть на навчання українських військових і закупівлю техніки.

Про це повідомляється на сайті Пентагону.

Гроші виділять у рамках Ініціативи з підтримки безпеки України (USAI).

"Міністерство оборони оголосило сьогодні про свої плани виділити 250 мільйонів доларів США на 2020 фінансовий рік для додаткового навчання, закупівлі обладнання і консультативних зусиль, спрямованих на зміцнення обороноздатності України для більш ефективного захисту від російської агресії", - йдеться в повідомленні.

Пентагон називає Україну "найважливішим партнером на передньому краї стратегічної конкуренції з Росією".

Половина цих коштів - 125 млн доларів - включають обладнання для підвищення обороноздатності України в морській сфері, а також для покращення системи спостереження за повітряним простором.

Також у суму входять контр-артилерійські радари і тактичне обладнання. Частина зазначених коштів піде на вдосконалення кіберзахисту і стратегічних комунікацій для протидії російським кібератакам і фейкам.

"Ці ініціативи доповнюються посиленням підтримки у сфері безпеки з боку ключових союзників і партнерів по НАТО. Сполучені Штати продовжують закликати всіх союзників і партнерів посилити підтримку сектору безпеки та оборони України", - йдеться в повідомленні.