Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


25.10.2020

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Україна передала ОБСЄ нові списки на обмін (https://zn.ua/)

09:55 15-10-2020

У них чотири категорії українців, утримуваних бойовиками та росіянами.


Редакционная строка

15.10.2020

У них чотири категорії українців, утримуваних бойовиками та росіянами.

 

 
Україна передала ОБСЄ нові списки на обмін

Українська сторона передала Організації з безпеки та співробітництва в Європі список на обмін із чотирма категоріями утримуваних осіб, повідомив координатор ОБСЄ у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Тоні Фріш.

«Українська сторона передала список з чотирма категоріями таких осіб. З тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей України інформації не надано», - зазначив він під час відеоконференції 14 жовтня.

Крім того, під час обговорення гуманітарних питань було погоджено відкриття у листопаді двох нових пунктів пропуску в Луганській області - по обидва боки від лінії розмежування.

Рішення щодо відкриття КПВВ було ухвалене на нормандському саміті в Парижі у грудні 2019 року, нагадує пресслужба президента України Володимира Зеленського.

Ще однією темою обговорення стало питання продовження розмінування на трьох ділянках у Донецькій і Луганській областях.

 

Читайте також: Зеленський пояснив затримку з обміном полоненими

 

Як повідомляв очільник Офісу президента Андрій Єрмак, наступний обмін утримуваними особами проводитиметься у форматі «100 на 100». Останній на сьогодні обмін відбувся 16 квітня, напередодні Великодня. З полону бойовиків було звільнено 20 українських громадян. На вимогу угруповань ОРДЛО з українських колоній і СІЗО звільнили 20 осіб, але шестеро з них відмовилися переїжджати на окуповану територію.

Обмін утримуваними особами та припинення обстрілів в Донбасі – два емоційних «гачки», на які Кремль ловив і ловить голову Української держави.

Гонитва за «успіхом» і «прогресом» веде Зеленського і його команду до підігрування Москві, втягування України в нав'язуваний російською стороною порядок денний замість пропозиції і просування власної - української.

Кремль таке завзяття ЗеКоманди напередодні місцевих виборів чудово розуміє і використовує у власних інтересах. Як саме, і про те, чи змусять Єрмак і Козак танцювати під «російську дудку» український парламент, читайте в матеріалах Тетяни Силіної «Жуйка «миру»» і « «Забута» мелодія для флейти» у ZN.UA.


ПО МАТЕРIАЛАМ: ZN.UAПідготував/ла : Ольга Чекис