Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


13.04.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Російська Федерація блокує всі мирні ініціативи України по досягненню миру на Донбасі, - Кравчук (htps://aspi.com.ua)

18:00 27-03-2021


Редакционная строка

27/03/2021

последние новости в Украине останні новини в Україні

 

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що для Росії основне завдання - це знищення України. Водночас, за словами Леоніда Кравчука, для України найважливіше - це мир на Донбасі, але не поступаючись найменшою часткою національних інтересів.

Леонід Кравчук підкреслив, що для Росії основне завдання - це знищення України.  Про це він заявив напередодні в ефірі одного з українських телеканалів, коментуючи загибель чотирьох українських військових в результаті обстрілу окупантами позицій під Шумами.

"Власне, очікувати щось від Росії та від її окупаційних адміністрацій в ОРДЛО не варто. Для Росії основне завдання - це знищити Україну. На початку, можна зробити, скажімо, губернію, а в принципі, Україна, як держава, не повинна існувати  - це позиція президента Росії Путіна, висловлена ??багато років назад. Тому, очікувати, що вони будуть діяти гуманно - це перебільшення, але, попри це, Україна продовжує стояти на тому, що ми будемо виконувати, поки діють та існують мінський майданчик, "Нормандський  формат", ми виконуємо і будемо виконувати ці рішення, кажучи про те, що для України найважливіше - це мир, але не поступаючись найменшою часткою національних стратегічних інтересів", - підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, що в районі населеного пункту Шуми в результаті обстрілу з боку російських окупаційних сил загинули четверо військовослужбовців Збройних сил України, ще двоє отримали поранення. Також ASPI news повідомляло, що Леонід Кравчук вже зазначав, що перемир'я на Донбасі не існує - російські угруповання регулярно порушують мирні угоди і атакують українські позиції.