Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


13.04.2021

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Україна не братиме участі в переговорах у Мінську (https://gazeta.ua/)

10:01 06-04-2021


Редакционная строка

06.04.2021

 

 

 

 

 

Україна не братиме участі в переговорах у Мінську
Україна шукатиме інше місто для переговорів щодо Донбасу. Фото: dyvys.info

 

 

 

 

Українська делегація у Тристоронній контактній групі не поїде до Мінська на перемовини стосовно Донбасу через ворожу риторику Білорусі щодо України.

"Ми категорично заявили, що не братимемо участі в засіданнях ТКГ, якщо раптом припиняться карантинні обмеження і нам запропонують продовжити консультації, як і раніше, у Мінську", - повідомив віцепрем'єр-міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі "Свобода слова" на ICTV.

"Ми пояснили, що українська делегація не направлятиме своїх членів у Мінськ для зустрічей у реальному житті. Однаково доведеться шукати для переговорів іншу країну та інше місто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Росією домовитися не можна – Кравчук

Я думаю, оскільки сьогодні Білорусь поки що перебуває під впливом Російської Федерації, то для нас немає довіри до цієї території", - пояснив український політик.

Резніков уточнив, що в Білорусі домінує антиукраїнська риторика. На його думку, українські військові вже взяли це до уваги.

До початку пандемії Тристороння контактна група збиралася на перемовини у Мінську, проте через коронавірус консультації відбуваються у режимі відеоконференцій.