Киевская Русь - Украина

Боже та Київська Русь-Україна - понад усе!

Информационный портал   email: kievrus.ua.com@gmail.com


13.06.2024

Подивись в мої очі, враже
Герб Украины

Кулеба та Єрмак зустрілися з державним секретарем США Блінкеном (https://rubryka.com/)

09:23 11-11-2021


Редакционная строка

11.11.2021

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба і керівник Офісу Президента Андрій Єрмак у межах участі в засіданні Комісії стратегічного партнерства Україна – США, яке відбулося 10 листопада у Вашингтоні, зустрілися з державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном.

Про це повідомляє пресслужба Президента України, передає Рубрика.

"Було відзначено важливість підписання оновленої Хартії стратегічного партнерства Україна – США, яка відкриває нові перспективи для поглиблення співпраці між двома державами, зокрема за такими напрямами, як безпека й оборона, економічне співробітництво, захист прав людини та розвиток демократії", – йдеться у повідомленні.

Керівник Офісу Президента й міністр закордонних справ України зустрілися з Державним секретарем США

Як зазначається, учасники зустрічі обмінялися думками щодо безпекової ситуації навколо України. Блінкен був поінформований про ситуацію на сході України. Під час зустрічі наголошувалося на важливості скоординованих зусиль для забезпечення безпеки в регіоні.

Представники України також висловили свої аргументи щодо занепокоєння української сторони у зв'язку з реалізацією проєкту "Північний потік – 2" і щодо загроз безпеці України та всієї Європи, зауважили у пресслужбі.